Menu

16. DÍL

V minulém díle to už vypadalo velmi špatně, avšak naštěstí v posledních vteřinách přijel do paláce Ahmed a zabránil svému sesazení z trůnu. Nad Safiyí již neměl slitování a okamžitě ji hodil do žaláře. V paláci proběhla velká čistka od zrádců, kteří uvěřili lžím o smrti sultána Ahmeda.

Dle mého názoru jednou z nejdojemnějších scén bylo Ahmedovo zjištění, že Safiye nechala Kösem popravit. Naštěstí vše ale dobře dopadlo a Kösem, Sehzadové i Valide byli v pořádku.

Na konci minulého dílu se Ahmed rozhodl, že takhle už to nemůže pokračovat, Sehzade Mustafa musí být popraven, aby nemohl ohrozit trůn. Právě příchodem popravčích do Mustafovy komnaty minulý díl končil. Zastaví opět Ahmed Mustafovu popravu nebo to už tentokrát myslí vážně? Jak tato nepříjemná situace dopadne?

Safiyi Sultan bude čekat změna, bude odvedena ze žaláře. Kam bude její cesta směřovat?

A to není ani zdaleka vše, bude se tam toho dít mnohem více! 🙂

Pokud byste chtěli ocenit tuto náročnou práci, můžete poslat libovolnou částku na účet 2100695582/2010 s variabilním symbolem 2222. Fanoušci ze Slovenska mohou využít IBAN CZ6720100000002100695582 a BIC FIOBCZPPXXX.
Pro zobrazení přehrávače klikněte na nápis STREAM. Následně spustíte video pouhým kliknutím na šipku uprostřed. Načtení videa v přehrávači může v závislosti na rychlosti vašeho připojení k internetu a vytížení serverů trvat i několik minut.
Tento překlad vidělo již diváků. Mnohokrát vám děkuji za přízeň!
Z technických důvodů nyní není možné vkládat nové komentáře ani zobrazit již vložené komentáře. Omlouvám se.