Menu

23. DÍL

Dámy a pánové,
tímto okamžikem je pro vás připraven 23. díl seriálu Kösem s českými titulky 🙂

V tuto chvíli je možné sledovat pouze online. Opět platí to, že pokud vám nebude fungovat stream #1 ani stream #2, můžete sledovat na streamu #4, což je YouTube, který vám bude běžet určitě. Ke stažení v HD kvalitě bude díl dostupný během dnešního večera, právě probíhá nahrávání na Ulož.to. Díl je již dostupný ke stažení v HD i nižší kvalitě 🙂

Chci vás také upozornit, že po zážitcích z posledních týdnů jsem se rozhodl zrušit možnost psát mi zprávy z webu. Někteří z vás tuto možnost zneužívali k psaní opravdu nehezkých vzkazů, které mě už nebaví číst, nemám zapotřebí si nechat nadávat. Pokud podobná situace nastane i tady na facebooku, zruším možnost mě jakkoliv kontaktovat. Omlouvám se těm, kteří se těchto aktivit nijak neúčastní, ale odmítám už nadále si takové věci nechat líbit.

Přeji vám krásnou podívanou, mně osobně se díl hodně líbil, tak doufám, že se bude líbit i vám. Připadá mi, že s každým dílem je to stále více napínavé 🙂

Pokud byste chtěli ocenit tuto náročnou práci, můžete poslat libovolnou částku na účet 2100695582/2010 s variabilním symbolem 2222. Fanoušci ze Slovenska mohou využít IBAN CZ6720100000002100695582 a BIC FIOBCZPPXXX.
Pro zobrazení přehrávače klikněte na nápis STREAM. Následně spustíte video pouhým kliknutím na šipku uprostřed. Načtení videa v přehrávači může v závislosti na rychlosti vašeho připojení k internetu a vytížení serverů trvat i několik minut.
Tento překlad vidělo již diváků. Mnohokrát vám děkuji za přízeň!
Z technických důvodů nyní není možné vkládat nové komentáře ani zobrazit již vložené komentáře. Omlouvám se.