Menu

30. DÍL – FINÁLE 1. SÉRIE

Dámy a pánové,
je to tady – okamžik, na který všichni netrpělivě čekáte, protože právě v tuto chvíli můžete začít sledovat a stahovat poslední díl první série seriálu Kösem s českými titulky.

Dovolte mi na závěr menší zhodnocení. První díl s českými titulky jsem zveřejnil 1.7.2016, tedy přibližně rok a půl jsem strávil nad přípravou 30 dílů, které celkově trvaly okolo 70 hodin času. Celkově jsem jejich překládáním, titulkováním, korekturou a zpracováváním strávil téměř 1200 hodin času. Ano, čtete dobře, 1200 hodin svého volného času jsem za poslední rok a půl tomuto projektu obětoval. Spousta z vás si vůbec neuvědomuje, jaká práce se za něčím takovým skrývá, proto bych vás chtěl poprosit, abyste byli maximálně tolerantní vůči mému rozhodnutí k budoucnosti, ať už bude jakékoliv. Ale k tomu se ještě v nejbližších dnech vrátím spolu se slíbeným dotazníkem.

Chtěl bych vám všem poděkovat za to, že jste vydrželi až do konce, protože bez vás by ty hodiny, které jsem projektu obětoval, neměly smysl. Ačkoliv ještě žádné podrobnější statistiky nemám, celkový počet vás, kteří jste překlady sledovali, se pohybuje přibližně okolo čísla 10 000. Mám obrovskou radost z toho, že bez jakékoliv investice do reklamy se podařilo nasbírat tolik nadšenců, kteří seriál s českými titulky sledovali. Díky vám všem, že jste při tom byli se mnou. Byli jste skvělí! 🙂

Speciální poděkování patří všem, kteří se projekt rozhodli dobrovolně podpořit. Někteří z vás dokonce projekt podporovali pravidelně, za což děkuji ještě více. Při projektu jako byl tento, který není nijak sponzorován, je to jediná možnost, jak můžete moji práci ocenit a já si toho velmi vážím. Ačkoliv této možnosti využily pouze asi 1 až 2 procenta sledujících, i tak mě těší, že se mezi vámi takoví lidé našli. 🙂

Děkuji vám i za vaše povzbudivé komentáře a zprávy, které mi dodávaly motivaci. Protože věřte mi nebo ne, sice můžete takovou činnost dělat velmi rádi, ale i tak je často velmi těžké najít motivaci.

Co říci na úplný závěr?

Snad jen, abyste si dnešní poslední díl první série naplno užili, protože si myslím, že je opravdu vynikající. Někteří z vás mi už teď píšete, že nevíte, co budete bez seriálu dělat, že byl součástí vašeho života. Jsem rád, že jste si seriál tak oblíbili, ale nezapomínejte prosím žít i skutečné životy. Já sám si čím dál více uvědomuji, že je nejspíš na čase spoustu věcí změnit.

Každopádně loučit se s vámi určitě nehodlám. Ať už dříve či později, myslím, že o mně ještě uslyšíte 🙂

Ještě jednou velké díky vám všem!

Pokud byste chtěli ocenit tuto náročnou práci, můžete poslat libovolnou částku na účet 2100695582/2010 s variabilním symbolem 2222. Fanoušci ze Slovenska mohou využít IBAN CZ6720100000002100695582 a BIC FIOBCZPPXXX.
Pro zobrazení přehrávače klikněte na nápis STREAM. Následně spustíte video pouhým kliknutím na šipku uprostřed. Načtení videa v přehrávači může v závislosti na rychlosti vašeho připojení k internetu a vytížení serverů trvat i několik minut.
Tento překlad vidělo již diváků. Mnohokrát vám děkuji za přízeň!
Z technických důvodů nyní není možné vkládat nové komentáře ani zobrazit již vložené komentáře. Omlouvám se.