Menu

7. DÍL

Sedmý díl je něčím velmi speciální. Je to první díl, ve kterém uvidíte v roli Anastázie novou herečku. Pokud vás zajímá, proč k této výměně došlo, čtěte dále.
 
Produkce očekávala od seriálu Kösem takový úspěch, jako měl Sultán. Bohužel se ale úspěch nedostavil a seriál měl nízký rating. Změna hereček byla dopředu plánovaná, avšak počítalo se s tím, že až v 9. epizodě nahradí současnou herečku Anastasii Tsilimpiou nová herečka Beren Saat, která je v Turecku mnohem známější. Protože ale sledovanost byla nízká od začátku a nelepšilo se to, rozhodli se novou herečku obsadit do seriálu už v 7. epizodě. Za sebe musím říct, že v prvních chvílích to byl docela šok a nějakou chvíli mi trvalo si zvyknout. I když se vám možná nebude v prvních minutách zdát, že Anastázii dokáže nová herečka nahradit, myslím si, že dokáže. Její herecké výkony jsou velmi dobré, však se o tom brzy přesvědčíte sami.
 
Tentokrát děj nebudu ani trochu naznačovat, abych vás nepřipravil o skvělé a napínavé okamžiky, které vás čekají! 🙂
Pokud byste chtěli ocenit tuto náročnou práci, můžete poslat libovolnou částku na účet 2100695582/2010 s variabilním symbolem 2222. Fanoušci ze Slovenska mohou využít IBAN CZ6720100000002100695582 a BIC FIOBCZPPXXX.
Pro zobrazení přehrávače klikněte na nápis STREAM. Následně spustíte video pouhým kliknutím na šipku uprostřed. Načtení videa v přehrávači může v závislosti na rychlosti vašeho připojení k internetu a vytížení serverů trvat i několik minut.
Tento překlad vidělo již diváků. Mnohokrát vám děkuji za přízeň!
Z technických důvodů nyní není možné vkládat nové komentáře ani zobrazit již vložené komentáře. Omlouvám se.