Menu

9. DÍL

Krásný podvečer všem,

od minulého dílu uplynulo pouze 11 dní a já už tady pro vás mám další díl seriálu Kösem o celkové délce 2 hodiny a 17 minut s českými titulky. 🙂

Minulý díl skončil situací, kdy Safiye Sultan řekla Kösem, že o osudu svého otce rozhodne. Musí si promluvit s vládcem a informovat jej o tom, že se Handan Sultan pokusila zabít Sehzadeho. A přesvědčit jej, aby mohla Safiye Sultan zůstat v paláci. Svůj proslov zakončila slovy: „Buď přežije Handan Sultan, nebo tvůj otec…“.

Jak se Kösem rozhodne, to se dozvíte již v dnešním díle, ve kterém akce, napětí a emoce nebudou ani trochu chybět. Čeká nás toho ale mnohem více! Safiye se začne spojovat s Halime proti Handan, kterou chce za každou cenu dostat do starého paláce. Vládce se dozví, že Dudu hatun již není mezi námi, avšak skutečnou příčinu smrti před ním jeho matka zatají. Halime má strach z nenarozeného dítěte – pokud by to byl Sehzade, znamenalo by to smrt pro jejího syna Sehzadeho Mustafu, který už před časem stěží unikl smrti. Rozhodne se, že tento „problém“ musí být okamžitě vyřešen. A to není ani zdaleka vše.

Přeji vám příjemnou podívanou! 🙂

UPOZORNĚNÍ! Pokud díly stahujete, v tuto chvíli je dostupná pouze verze v nižší kvalitě a ve formátu .mp4. Pokud chcete raději sledovat ve vyšší kvalitě a ve formátu .avi, vyčkejte prosím – nejpozději zítra bude dostupná. Verze ve vysoké kvalitě a formátu .avi je již dostupná! 🙂

Pokud byste chtěli ocenit tuto náročnou práci, můžete poslat libovolnou částku na účet 2100695582/2010 s variabilním symbolem 2222. Fanoušci ze Slovenska mohou využít IBAN CZ6720100000002100695582 a BIC FIOBCZPPXXX.
Pro zobrazení přehrávače klikněte na nápis STREAM. Následně spustíte video pouhým kliknutím na šipku uprostřed. Načtení videa v přehrávači může v závislosti na rychlosti vašeho připojení k internetu a vytížení serverů trvat i několik minut.
Tento překlad vidělo již diváků. Mnohokrát vám děkuji za přízeň!
Z technických důvodů nyní není možné vkládat nové komentáře ani zobrazit již vložené komentáře. Omlouvám se.