Menu

22. DÍL – TRAILER

Zdravím všechny,

doufám, že jste si všichni užili 21. díl a že se vám jej nakonec nějakým způsobem podařilo spustit. Díl se mi nakonec podařilo nahrát i na YouTube, kde stále funguje, takže tam vám to musí fungovat určitě 🙂

Nebudeme ale ztrácet čas, proto tu pro vás už dnes mám trailer na 22. díl, na jehož překladu pracuji. Doufám, že se mi jej podaří přeložit, abych vás nemusel držet dlouho v napětí.

A pokud rádi sdílíte své názory, chtěl bych se vás zeptat, jak vnímáte postavu Pinhan aghy. Osobně mi připadá, že je to chvílemi možná až zbytečně komické, když si člověk uvědomí, že Mustafu trápí duševní choroba. Na druhou stranu je to určitě jisté zpestření děje. Tak jak to vidíte vy? 🙂

Pokud byste chtěli ocenit tuto náročnou práci, můžete poslat libovolnou částku na účet 2100695582/2010 s variabilním symbolem 2222. Fanoušci ze Slovenska mohou využít IBAN CZ6720100000002100695582 a BIC FIOBCZPPXXX.
Pro zobrazení přehrávače klikněte na nápis STREAM. Následně spustíte video pouhým kliknutím na šipku uprostřed. Načtení videa v přehrávači může v závislosti na rychlosti vašeho připojení k internetu a vytížení serverů trvat i několik minut.
Tento překlad vidělo již diváků. Mnohokrát vám děkuji za přízeň!
Z technických důvodů nyní není možné vkládat nové komentáře ani zobrazit již vložené komentáře. Omlouvám se.